Dit is Mobiel 21

We zijn elke dag wel ergens naar onderweg. En volgens ons kan je dat maar beter doen op een actieve, gezonde en duurzame manier. Want een wereld op mensenmaat is gewoon zoveel fijner om in te leven.

Bij Mobiel 21 zijn we alti­jd in beweg­ing. Met heel ons team zetten we ook graag jou en anderen in beweg­ing. Neem snel con­tact op en schi­et samen met ons uit de start­blokken om te werken aan die wereld op mensenmaat.

Els Van den broeck

Algemeen directeur

els.vandenbroeck@mobiel21.be

+32 (0)477 620 183

Jan Christiaens

Algemeen directeur & pers

jan.christiaens@mobiel21.be

+32 (0)478 658 520

Ilse Vleugels

Onderzoeker

ilse.vleugels@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Sam Delespaul

Onderzoeker

sam.delespaul@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Elke Franchois

Projectleider burgerwetenschap

elke.franchois@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Laurens Vander Kuylen

Projectmedewerker burgerwetenschap

laurens.vanderkuylen@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Fred Dotter

Projectleider EU-projecten

fred.dotter@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Glenn Godin

Projectmedewerker scholen

glenn.godin@mobiel21.be

+32 (0)472 908 537

Hannelore Depypere

Projectleider fietseducatie

hannelore.depypere@mobiel21.be

+32 (0)477 228 063

Ine Bosmans

Projectmedewerker educatie

ine.bosmans@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Patrick Auwerx

Projectleider burgerparticipatie

patrick.auwerx@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Sanne Vanderstraeten

Projectmedewerker burgerparticipatie

sanne.vanderstraeten@mobiel21.be

+32 (0)489 669 307

Jolien Bamps

Projectmedewerker burgerparticipatie

jolien.bamps@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Dries Janssens

Coördinator communicatie

dries.janssens@mobiel21.be

+32 (0)494 045 835

Sabine Verstraeten

Medewerker communicatie

sabine.verstraeten@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Marleen Swinnen

Vrijwilliger

marleen.swinnen@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Katleen Stroombergen

Verantwoordelijke secretariaat

katleen.stroombergen@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Femke Fobelets

Financieel verantwoordelijke

femke.fobelets@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Micheline Verhaeghe

Medewerker HR

micheline.verhaeghe@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65

Danielle De Ridder

Medewerker onderhoud

danielle.deridder@mobiel21.be

+32 (0)16 23 94 65