Ga verder naar de inhoud

Lezing: Low Traffic Neighbourhoods - Rachel Aldred

Autovrij leven
Slimme gemeenten
Extern event
Reserveren verplicht
Datum
7 maart 2024, 17:00u
tot 7 maart 2024
Locatie
UA - Stadscampus Mutsaard | Ambtmanstraat 1, 2nd floor
Prijs
Gratis

Minder verkeer levert economische, sociale en ecologische voordelen op. In deze Engelstalige lezing gaat rachel Aldred in op die voordelen, en kom je meer te weten over de noodzaak van doordachte planning, evaluatie en inclusieve besluitvorming in duurzame stedelijke ontwikkeling.

Andere aankomende activiteiten

Webinar: Deel­mo­bi­li­teit als hefboom naar meer mo­bi­li­teits­kan­sen

19 november 2026 – 10:00 u
Autovrij leven
Slimme gemeenten
Extern event

Hoe kan je iemand informeren over deelmobiliteit? Welke drempels kan je helpen wegnemen? En hoe kan je iemand ondersteunen om een deelauto, deelfiets of deelbakfiets voor het eerst uit te proberen? Deze webinar geeft antwoorden.

Autovrij leven

Meer straten op mensenmaat

We tonen hoe geweldig straten zijn als er meer plaats is voor mensen en minder voor auto's. Rechtvaardige straten op mensenmaat met ruimte voor ontmoeting, spel, natuur, adem en rust. Enfin, straten zoals ze altijd al bedoeld zijn: om in te leven, dus!

Verder lezen