Ga verder naar de inhoud

Connect2Change: Economie en ecologie duurzaam verbinden

Slimme gemeenten
Extern event
Datum
7 november 2024, 09:00u
tot 7 november 2024, 16:30u
Locatie
Bel.Brussels, Havenlaan 86C, 1000 Brussel
Prijs
149 euro - 70 euro (leden BBL)

Wat als economie en ecologie nauwer zouden samenwerken? Hoe kunnen bedrijven de drijvende kracht worden achter oplossingen voor de klimaat- en biodiversiteitscrisis? En hoe kan een sterk milieu- en klimaatbeleid nieuwe economische kansen en extra banen creëren? Daarover gaan de Vlaamse milieubeweging en het bedrijfsleven volop met elkaar in gesprek tijdens de volgende editie van Connect2Change, het netwerkevent van Bond Beter Leefmilieu.

Andere aankomende activiteiten

Verkeersveiligheidscongres 2025

18 maart 2025 – 00:00 u
Autovrij leven
Veilig naar school
Slimme gemeenten
Extern event

Het Vlaams Congres Verkeersveiligheid is dé plek waar iedereen die zich inzet voor meer verkeersveiligheid bij elkaar komt. #VCV25
Je kan er netwerken met collega’s uit de mobiliteitswereld en deelnemen aan interactieve sessies over mobiliteit.

FietsForum

31 januari 2025 – 13:00 u
Slimme gemeenten

Het FietsForum brengt iedereen die betrokken is bij de fietscultuur in Vlaanderen samen. Een netwerkmoment met interessante studies en marktevoluties uit het brede netwerk van fietsend Vlaanderen.

Slimme gemeenten

Participatie en innovatie voor een duurzame toekomst

We geloven in de kracht van participatie en innovatie. Omdat mensen samen meer weten dan apart. Met vernieuwende methodes en hedendaagse technologie bouwen we aan slimme gemeenten, klaar voor de toekomst.

Verder lezen